| mariandinu75 a întrebat:

Salut, de ce cand vreau sa fac update la nVIDIA geforce experience imi spune " unable to connect nVIDIA". Am incercat toate tutorialele de pe net si tot nu merge. Sa fie problema cu update-ul in sine, 341.96 mai exact. Si daca pot sa rulez jocurile si cu cel 341.95.

2 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Update-urile de la nVIDIA sunt doar pentru a face placa ta mai performanta la jocurile noi aparute, daca nu ai procesor sa-ti mearga acele jocuri, degeaba iti faci update-ul.

| mariandinu75 explică:

Ce întreb eu, ce răspunzi tu...