| LiviuAlan a întrebat:

De ceva vreme jocurile astea noi ma plictisesc repede.Imi amintesc cum jucam pe rupte Warlords Battlecry 3(si cum il mai joc), Age of Empires 2, Will Rock, Jazz JackRabbit, etc.Caut ceva cum un sistem nou si revolutionar, un sandbox sau cu mai multe finaluri.Stiu ca am jucat mult Fallout 3 si NV, sau The Elder Scrolls IV. Daca stie cineva un joc care e un fel combinatie intre The Elder Scrolls IV, NV, GTA, sa ma anunte.imi doresc mult un joc in care sa poti face orice(in afara de The Sims), ceva gen:daca ai chef sa fii criminal de apuci de crime si incepi sa ai recorduri la politie dar poti fii recrutat de gangsteri, daca vrei sa fii politist te angajezi dupa ce primesti destula experienta ca sa treci testele, sa faci piata, sa iti fie foame, sa iti faci iubite, etc. Dau FUNDA! Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| hotshotb a răspuns:

Liviule cred ca nu o sa gasesti un astfel de joc.Ai putea sa inveti programare si sa il faci tu laughing! succes

2 răspunsuri:
| GoGu1999 a răspuns:

LiviuAlan auzi sti si tu de unde pot downloadat warlords battlecry 3 ca nu stiu unde sa il gasesc

| LiviuAlan explică (pentru GoGu1999):

Haha! Nu pe TPU!