| iosifclaudiu03 a întrebat:

De cu curand am cumparat un stick USB care am bagat windows 8.1 cu un program inainte sa bag windowsul pe stick mi-a aparut daca dau ca sticul sa fie in beta sau ceva asemanator si nu am fost atent si am bifat eu inainte sa bag windowsul aveam niste melodii care puteam sa le ascult in masina dar acum am bagat iarasi melodiile si nu mai merge zice cannot play! Ce pot sa ii fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Inainte sa bagi windows'ul pe stick cred ca te-a pus sa alegi intre FAT32 sau NTFS. Posibil ca player'ul de la masina sa nu citeasca ori FAT32 ori NTFS.
Dupa mine ti-as sugerea sa-i dai formatare si sa-l schimbi pe format FAT32.
Click 2 pe stick, format, dupa la file system alege FAT32, bifeaza quick format si start. dupa baga muzica si vezi daca merge.

1 răspuns:
| KenWooD123 a răspuns:

Nu se baga muzica sau alte fisiere pe un stick usb ce a fost bootat si pus windows-ul pe el, trebuie dat quick format (daca numai ai nevoie de windows) iar apoi iti bagi muzica si ce mai vrei.

Iti las si un link ca sa decizi ce sa alegi (FAT32 sau NTFS): http://www.andreioprea.ro/......ntfs.html.