| liviu672 a întrebat:

Salut,de curand am instalat jocul WWE 2k15, am instalat totul ca la carte dar cand intru in joc astept cateva secunde si imi zice dupa windows don't working si inca ceva de miscrosoft si resolving problem si dau acolo si ma scoate din joc,adica nu merge deloc, am debifat chestii din windows ca sa nu il citeasca ca virus si tot la fel imi scrie.APP.am 4 gb ram.placa video nvidiax 1gba imi scrie procesor 2. 40dual core icore5 si din cate am inteles sunt ok componentele,dar ideea este de ce nu functioneaza,cine ma ajuta va rog poate ati avut la fel, multumesc

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu ai specificat daca ai cumparat sau nu jocul.

| liviu672 explică (pentru LPCTSTR):

Lam descarcat, am vazut multi prieteni care lau descarcat si le functioneaza mie unul nu imi merge, oricum multumesc frumos, si siteul de unde l-am descarcat se numeste PCCGAMES, multumesc inca odata!