| ricoset a întrebat:

am o intrebare la care dau funda. am instalat jocul fallout 3 am intrat in el ( play ) si mi-a aparut meniul jocului acolo am dat iar play dupa care se incarca 2 secunde si ma scoate din joc. de ce face asta precizez ca am placa video 1 gb si procesor 1, 8 dual core si 2gb ram si windows xp sp 3 dau funda va rog raspuns cat mai repede

5 răspunsuri:
| DanyBv a răspuns:

Poate e bug...(incearca de mai multe ori si daca vezi ca nu merge incearca si a doua zi)

| Edy1995 a răspuns:

Jocul l-ai instalat cu daemon tools? Daca da stiu eu ce tb sa faci ca sa mearga, baga id edy_faraoanu si am sa incerc sa ti-l fac eu!

| ricoset explică (pentru Edy1995):

Nu e cu daemon tools il am pe dvd original

| DarkMan21 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi jocul. Daca nu merge cu asta inseamna ca nu s-a descarcat bine sau nu ai luat varianta buna de Fallout 3 daca vrei am eu unul care merge uite id meu de mess:horatiu_ioan_9

| ricoset explică (pentru DarkMan21):

Il am pe dvd original am mai zis mai sus.