| frc a întrebat:

De curand am instalat sa-mp si nu imi merge... mi se face ecranul alb dupa care imi intra in joc adica gta san andreas normal, nu imi da crash.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Alex1003 a răspuns:

Incearca sa descarci alt Grand Theft Auto San Andreas:https://kickass.so/gta-san-andreas-pc-cracked-t8438446.html
Imi poti spune componentele PC-ului tau?

| frc explică (pentru Alex1003):

Desigur am un PC DELL cu procesor althon 4, 2.0 GHZ, 2 ram, placa video GeForce 6150 Le altceva? Ms de raspuns am sa incerc.

| Alex1003 a răspuns (pentru frc):

Sigur este de la Gta-ul tau pe care il ai. Calculatorul este destul de bun.

| frc explică (pentru Alex1003):

Ms am descarcat jocur iar acum mai am sa-mp-ul