| sandi123s a întrebat:

Salut,de curand am o problema foare... urata as putea spune,Viteza mea de download este foarte mica si neregulata plus ca, creste foarte greu.De ex: downloadez un joc, astept vreo 5-10 min si viteza de download nu trece de 1-2 kb apoi incepe si urca treptat, dar sare sa zicem...de la 1 mb la 200-300k. Va rog spuneti-mi ce as putea face deoarece pana acum nu am mai avut aceasta problema

Răspuns Câştigător
| Dvmasster1 a răspuns:

Downloadeaza acest program: http://www.speedguide.net/downloads.php apoi urmareste acest videoclip pentru setari: http://www.youtube.com/watch?v=ZV8OE7xZ1-g (daca ai Windows 7\Vista deschide programul ca un administrator(click dreapta>Run as administrator))

3 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Păi e normal. Dacă nu sunt atât de mulți seederi sau sunt mulți lecheeri e normal ca viteza să fie mică. Viteza de descarcare depinde de mai multe lucruri, nu e constantă.

| Dany99 a răspuns:

Si crezi ca nu e bine sa tragi cu 300kb/s?
eu de obicei nu prea trag peste 130kb/s

| sandi123s explică:

Mersi dvmaster si dany99 eu downloadez cu 1mb pe sec si 300kb e cam nasol