| b0ssu a întrebat:

De curand m-am apucat de SAMP si joc pe B-Zone.Acum vreau sa intru si pe forumul lor, dar nu pot sa ma loghez.Imi cere usernameul si parola, si eu le bag pe cele care le folosesc cand joc pe server.Ce are?

4 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Pentru a accesa forum e nevoie sa te inregistrezi pe el. Jocul e altceva iar forumul e altceva.

| b0ssu explică (pentru AdreAdre):

Nu te poti inregistra dupa forum. spune ca inregistrarea se face doar din joc si pot folosi acelasi nume si aceeasi parola si pentru forum, dar mie nu-mi merge

| AdreAdre a răspuns (pentru b0ssu):

Acelasi nume si parola pentru panel, nu forum.

| itsBiscu a răspuns:

Trebuie sa dai register pui Nume eMail si parola parola happy