| JustLexu a întrebat:

Salut de curand m-am hotarat sa incep sa fac gamplay la anumite jocuri si sa castig bani din Youtube. sunt incepator si as avea nevoie sa intreb anumite chestii

Am inteles ca, ca sa iau bani pe care ii castig de la You trebuie sa am cont in banca

As dori sa mai stiu cam cat se gastiga aproximativ pe 1 clip de la 1000 de vizualizari +

Si daca mai stiti ceva care ar putea sa imi fie folositor si m-ar ajuta puteti sa spuneti aici

Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Din YT nu o sa scoti mult nici macar 100 de lei si pe un clip de 1000 de viz nu primesti nici macar 5 lei... deci din start iti zic ca nu o sa poti sa faci cv din asta... (am avut 3 ani pe yt.)

| AlexShadow26 a răspuns (pentru AlexShadow26):

Pink primeste 400 de lei pe luna (si uitate cate viz are...) bobospider primeste in jur de 90-100 de lei... e greu sa scoti bani de pe youtube