| Dumbledor a întrebat:

Salut, De fiecare data cand ies si reintru in contul de steam setarile mele pe care le am facute pe CS:GO se pun pe Default si trebuie sa le schimb iarasi, De ce?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Cauta-ti configul, nu am mai jucat de mult timp, dar se numea config.cfg si click 2, proprietati bifeaza ''read only''. Normal nu ar trebui sa se mai schimbe dupa.

| Dumbledor explică (pentru N0xEterniS):

Mersi frumos de ajutor, am facut ce ai spus sper sa functioneze. Mersi inca odata