| Mariamariamariasbdns a întrebat:

Hei! Setările conturilor de Insta, FB și Emayl trebuie făcute de fiecare daca când îmi schimb telefonul? Mersi!

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Setările de confidențialitate rămân aceleași.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Setările conturilor? Mai exact? Nu știu la ce setări te referi, dar nu, nu ar trebui refăcute, dacă te referi la preferințe în materie de opțiuni activate sau mai știu eu ce.

| Mariamariamariasbdns explică (pentru literallythesamebruh):

Da...Setări precaut confidențialitate, daca e cont privat sau nu, cine să îți vadă fotografiile

| literallythesamebruh a răspuns (pentru Mariamariamariasbdns):

Setările de confidențialitate rămân aceleași.