| TheAG a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa ma joc online sau sa ma uit la filmulete imi apare asta..Ma puteti ajuta?

http://postimg.org/image/ubvudvwrl/

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Vezi sa ai instalata ultima versiune de Adobe Flash Player (daca n-o ai o gasesti online), sa folosesti CCleanear si un alt antivirus mai bun, de exemplu Avira si daca tot nu-ti merge poti sa incerci sa intri pe jocuri sau pe filmulete de pe un alt browser. Sunt o multime pe internet, le gasesti la o cautare pe google: Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Opera. BAFTA!