| Unknow9990 a întrebat:

Salut, deci am descarcat un program si nu am fost atent ce am instalat, si de fiecare data cand pornesc Google Chrome, imi apare in alta pagina de cautare mai exact Yahoo ceva de genu, cum pot schimba inapoi ca de fiecare daca cand pornesc Google Chrome sa imi apara din nou in Google in modul de cautare!
Funda cine ma ajuta (rapiddd), P.S: Am dezinstalat programul acela si degeaba

1 răspuns:
| Dabidumpa a răspuns:

Va trebui sa intri in setari>bifezi open a specific tab si scrii google.ro sau.com