| BiaBianca12345B a întrebat:

Deci... mi-am instalat IMVU si a mers bine catva timp dupa care a inceput sa se blocheza si se inchidea singur iar dupa nu se mai deschidea de loc. Si m-am gandit sa-l dezinstalez ca sa-l instalez din nou dupa. Si l-am dezinstalat dar acum numa mai lasa sa-l instalez din nou. Imii da eroare.
Deci heeeeeeeelp.
Offer fundita.

1 răspuns:
| Cigarettă a răspuns:

Aşa mi s-a întâmplat şi mie din cauză că are viruşi[asta acum vreo 3 ani laughing ]... straight face. La început a mers perfect, după ba mi se bloca, ba îmi ieşea din joc, ba nu ştiu ce.
Încearcă să-l reinstalezi din nou, dacă nu merge înseamnă că e problemă de la tine din pcwinking