| yoboss2011 a întrebat:

Deci, mi-am luat Left 4 Dead 2 de pe Steam ca a fost gratis o zi, si cand vreau sa intru in joc se face ecranul negru si zice " Video mod not supported ", m-am uitata ce placa video am si am " GeForce GT 430 " am intrebat niste prietenii si mi-au zis ca normal ar trebui sa-mi mearga, ca placa e acceptabila, va rog daca stiti si aveti timp, sa-mi zice-ti si mie, cel mai bun Funda :*

3 răspunsuri:
| Mazilu_Evelin_1996 a răspuns:

Lef4 dead 2 nu e pretentios. cere placa de 256 l ai lasat sa isi faca update-urile? ca si eu l am luat tot de pe steam si imi merge perfect...

| yoboss2011 explică (pentru Mazilu_Evelin_1996):

L-am lasat, frate, pai unu are de 250 si ii mergea, si mie de ce nu-mi merge?

| Mazilu_Evelin_1996 a răspuns:

Ce windows?