| ALEXWWE a întrebat:

Doresc sa achizitionez un PC de gaming pana in 2700 lei. Imi puteti da un wishlist de la PCgarage cu, componente care duc jocuri ca FIFA 15, GTA V (cand o sa apara) etc. si jocurile care vor aparea in vreo 3 ani?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nu te lau dupa Roman, habar nu are ce e acolo uite : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1123517/
asteapta pana vine fx 6300, sau daca vrei 6350 te intelegi cu baietii de la pcgarage, un total de 2700-3000.

| ALEXWWE explică (pentru VladyXR):

Un sistem cu Intel CPU + Nvidia GPU poti sa faci? Nu prea imi place AMD.

| VladyXR a răspuns (pentru ALEXWWE):

Te rog explica-mi ce "DERANJEAZA" pe tine AMD? Te rog zi-mi, vreau sa stiu.

| ALEXWWE explică (pentru VladyXR):

N-am nimic, dar am avut PC-uri doar cu AMD si vreau sa incerc ceva nou.

| ALEXWWE explică (pentru VladyXR):

Multumesc mult big grin

| AnonimusGate a răspuns:

Pe eMAG sunt mai ieftine vrei sa iti fac de pe eMAG?

| AnonimusGate a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1158017/ Uite rupe tot zic eu numa sa cumperi vreo 3 ventilatoare pentru pc

| Darius12RO a răspuns:

Salut ti-am facut eu un pc Intel numa ca nu ti-am pus placa video ca la 256BIT sunt scumpe doar daca iti ei una la second-hand cu garantie un R9 sau altceva cu el te poti juca ce vrei tu inca vreo 3-4 ani uitate si zim parerea MS MULT!
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1158082/