| Ionuţ_Andrei_1995_Wbih a întrebat:

Doresc sa cumpar un PS4 Slim, dar e o `problema`.
TV-ul pe care-l am e pe rezolutia 3840 × 2160 (4K UHD) si din cate am inteles PS4 Pro duce 4K, iar varianta Slim nu.
De exemplu, joc fifa 19 pe un tv 4k cu un ps4 slim, s-ar putea sa nu se vada clar?
P.s- N-am avut niciodata o consola si nu stiu cu ce se mananca laughing))
A da, treaba cu fps-urile cum ramane? 30 de fps?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă ai TV 4K dar nu ai consolă 4K nu e nici o problemă, ia PS4 Slim şi joci Full HD pe acel TV.

Iar dacă tot ai TV 4K poţi lua Xbox One S, e şi mai ieftin decât PS4 Slim. acum na, după preferinţe, FPS-urile rămân la fel.

1 răspuns: