| Rares19dri a întrebat:

E bun acest pc pentru gaming? Cum ar fi maxim un gta 5, in general cs:go, pubg lite, valorant, fortnite etc. Stiu ca e de la myria, dar are niste specificatii destul de bune la banii lui fata de alte pc-uri sau ar trebui sa caut altul mai bun? N-as vrea sa iau unul sh, dar nici unul peste 1500 lei pentru ca nu as juca jocuri cu niste cerinte foarte mari. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Sincer nu merita sa il cumperi... dupa maxim 1 an o sa vezi diferenta, o sa mearga super incet, si o sa oboseasca, Iti sugerez sa mai strangi bani 2500/3000 pentru un pc acceptabil.

| Rares19dri explică (pentru Darky000):

Ok. Un i3 9100f si un gtx 1650 ar fi mult mai ok, nu?

| Darky000 a răspuns (pentru Rares19dri):

Macar un i5-7400 nu este cine stie ce.

| Rares19dri explică (pentru Darky000):

Esti bun... Tot asta il iau ca nu mi trebuie sa joc cine stie ce. maxim un gta 5 si am vazut ca il duce. cum sa oboseasca un pc ca nu inteleg la ce te referi?

| Darky000 a răspuns (pentru Rares19dri):

Sincer nu am auzit pc cu 1500 sa fie wow, sa te multumesti cu samp si metin pe el, eu ti-am spus, merita sa mai astepti 3/4 luni, ca sa stii dupa ca ti-ai luat ceva bun si ca s-a meritat asteptarea. Tu crezi ca daca iti iei un pc o sa mearga pana te plictisesti tu de el? Daca nu stii sa-l intreti iti va duce maxim 3/4 ani.

7 răspunsuri:
| 7Young a răspuns:

Ba mane da link si tu la pc ala sa vedem ce are in el ca daca ne zici ca e bun noi iti zicem ia-l si tu ne injuri pe noi ca ti-am zis sa il iei da si tu linkul ca nu til fura nimini

| 7Young a răspuns:

Eu sunt de acord sa strangi bani 2500 de lei si sa iti iei un pc mai acceptabil ca o sa fie dupa foarte vechi si merge foarte prost jocurile dupa acea