| c0pil1n a întrebat:

Am un ps4 pro si as dori sa imi cumpar un tv 4k intre 1500 2000 lei maxim.
As vrea sa pot juca fortnite pe el fara sa am lag prea mare.
La celelalte jocuri nu am probleme

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Eu il recomand pe asta:
https://www.pcgarage.ro/......k-uhd-hdr/
Il am si eu si este genial, are display direct led deci luminozitatea este uniforma pe tot ecranul si contrastul este mai bun, in plus culorile sunt foarte bine redate.
Are 123cm, mi se pare perfect ca si marime(mai bag cate un fifa cu prietenii pe xbox sau un gta 5 de pe pc, niciun pic de lag)

| debarasator63 a răspuns (pentru bogdan324):

Subscriu la recomandarea lui bogdan324.

| c0pil1n explică (pentru bogdan324):

In gta5 si fifa 19 nu am treaba nici pe actualul televizor. Doar la fortnite am probleme. Nu ai jucat fortnite pe el? Cam la genu asta de jocuri ai nevoie de un timp de raspuns mai bun ca sa nu ai lag

| bogdan324 a răspuns (pentru c0pil1n):

Nu prea is eu cu fortnite, am jucat cs go pe el si n-am avut treaba.

| TheXZer0 a răspuns:

Nu ar trebui sa ai lag pe orice televizor ai avea. Diferenta e doar de calitatea ecranului. Nu stiu care este problema...