| Miuletz a întrebat:

Era un joc asemanator cu Subnautica, stiu ca a fost jucat de un youtuber roman (parca maxinfinite?) si la inceput erai pe o pluta si mai treceau obiecte pe langa tine (gen metale sau cutii) si aveai un carlig cu care le aduceai spre tine si din cutii primeai mai multe lucruri, si era si un rechin pe acolo, stie cineva cum se numeste jocul?

2 răspunsuri:
| Rare212 a răspuns:

Stiu jocul.Se numeste rust si este complet gratuit. Sper ca te-am ajutat.

| Miuletz explică (pentru Rare212):

Scuze, dar nu e, jocul despre care am scris e complet pe ocean, nu stiu daca in Rust exista oceane, si nici gratuit nu este