| Th3Li0N a întrebat:

Salut este normal ca laptopul meu sa aiba aceasta temperatura :

Fara nici un joc cu 5 programe deschise are temperaturile :GPU 59 C, HDD 43 C, TEMP1 55 C, CORE 47 C.Si acum sa vedem cu jocurile eu cand ma joc metin2 deschid 3 metinuri dar am verificat cu 2 metinuri si a ajuns la temperaturile GPU 66 C, HDD 47 C, TEMP1 72 C, CORE 62 C.Este normal? Am si cooler extern cu 3 ventilatoare dar aseara mi s-a inchis caci sa incalzit si azi dimineata mi s-a inchis acum o saptamana l-am dus la curatat! FUNDA! Modelul meu Laptop Hp Pavilion dv6000

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Nu... schimba solutia de racire. pasta aia de sta intre procesor si sistemul de racire..si eu am problema asta sau du pc la un service sa vezi daca are si alte probleme