| Creteanu_Ionut_1998 a întrebat:

Salut eu am o problema cu microfonul de la casti nu imi mai merge da e din cauza unor setar din pc eu am windows xp sp3 si daca vreau sa vb cu cineva pe skype nu ma poate auzi si nici daca vreau sa ma inregistrez nu merge nu stiu ce are crying spuneti-mi si mie ce sa fac plss

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Xp din 8 aprilie 2014 nu mai are suport microsoft.de asta ai probleme, cu programele, drivere, deoarece nu mai este actualizat.