| Ra1en1 a întrebat:

Eu am un laptop Lenovo ThinkPad...e cam asa si asa, a fost destul de ieftin! Nu mai conteaza, si eu vreau sa imi descarc jocul : Wolfenstein 2009.
Am cautat la system requirements... La Minim si totul e OK in afara de ceva la,, VIDEO CARD,, cica :uitati aici,,

VIDEO CARD
Minimum: 256MB NVIDIA(R) Geforce(R) 6800 GT or ATI Radeon(TM) X800
You Have: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
Video Card...ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Se poate sa iti mearga. Problema e ca nu ai olaca dedicata.

2 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu te mai lu-a dupa system requirements este o minciuna, mi-a spus ca nu imi merge gta v pe o placa video de 1 gb si mie imi mergea super, numai ca am intrat in setarile din gta v si le-am dat pe toate normal si fara lag-uri.
Revenind la subiect iti va merge cu siguranta dar pe minim si rezolutie la fel

| Ra1en1 explică (pentru georgeenglezu2016):

Mersi mult pentru raspuns, ti-as fi dat tie funda, dar nu ti-am vazut raspunsul. Mersi oricum... M-ai ajutat!