| turnea2000 a întrebat:

Salut.Eu am un telefon Samsung cu android. Samsung Galaxy Xcover GT-S5690 si stiu un joc super " The Amazing Spider- Man AR " SI COSTA 24 DE LEI. Stiti cumva aplicatia de adroid ca toate jocurile sa fie gratis. VA ROG! DAU FAUDA.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu e nici o aplicatie, ci pur si simplu il descarci din alta parte in afara de google play.

| Alexinno a răspuns:

Pai, cumpara-l. La mine, imi da 5 min. de gratis. Iar aplicatia aia nu exista. Cele gratis sunt cele care ti le da direct in lista, la ''Jocuri''.