| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu un coleg ne-am hotarat sa vindem Cd-uri cu jocuri de pe internet dar, cineva mi-a spus ca este ilegal... vreau S stiu ce se poate intampla sunt in clasa a 7a a mai vandut cineva? Ce se poate intampla? Multumesc Funda + Voturi cu gramada! Cat De sigur pot fi?

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

E ilegala treaba, e si asa nasol pentru ei ca sunt atatia care le priateaza, daca le iei tu piratate gata si le comercializezi te prinde politia, scoala de corectie si tu si prietenul tau, plus recuperarea pierderilor, adica platesti jocuri original pentru fiecare copie, iti confisca calculatorul tongue e bine laughing
ai grija, nu fa din astea

1 răspuns:
| alexdx1122 a răspuns:

Pai cam ai dreptate e intr-adevar ilegal ai auzit vreodata de piata neagra? pedeapsa maxima e scoala de corectie pentru ca esti minora nai 18 aniwinking