| Marius875 a întrebat:

Salut, eu joc GTA V pe steam, dar azi dimineata m-a scos din joc si am primit un mesaj de la Departamentul Steam.
This account hes been locked by its owner.
http://i.imgur.com/mOCgUVs.jpg
Va rog am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| Marius875 explică:

Da am acumpart contul de steam si cand avea doar un CS:GO SI Dayz si apoi am cuparat si GTA V si el poate recupera acum contul?

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Păi, dacă contul este al tău, ai făcut ceva, ai bug-ut jocul, etc? Ca dacă da ți-au blocat contul. și dacă este al altcuiva și tu l-ai cumpărat, l-a blocat.

| VladyXR a răspuns (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

A cumparat contul de la cineva...cat de prost e, si ala la la blocat, mai pe scurt teapa.

| kabal5170132 a răspuns:

Intra aici si poti sa-ti cumperi tu jocul :

steamwalletfreemoney.yolasite.com