| MaybeSomeone a întrebat:

eu ma joc foarte mult minecraft dar dela un timp imi zice ca nu mai merge din cauza java... ciudat pentru ca am java si nu mai merge dintrodata... am instalat alta varianta dar tot la fel imi zice. oare de ce? daca stie cineva add: cristi.petre10@yahoo.com sa ma ajutati prin team viewer... dau funda! happy

2 răspunsuri:
| MaybeSomeone explică:

Ce noob sti e vorba sa intre ei la mine si fraiere stii ca poti sa il inchizi nu? :/

| Dddsasul a răspuns:

Nu dati, team viewer e pentru a va intra in calculator nu dati e capcana