| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Fac serii de Minecraft si as vrea sa filmez cu cineva.Problema e ca vocea lui nu se aude pe video.Programul e FRAPS. Daca ati putea sa-mi ziceti ce trebuie sa fac, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Robyboss62 a răspuns:

Pai e normal, doar filmezi cu fraps. Poti filma cu camtasia daca vrei sa i se auda si lui vocea.

3 răspunsuri:
| Robyboss62 a răspuns:

Intrebare: Prietenul tau e langa tine?
Daca este langa tine si nu se aude inseamna ca nu are microfon/casti bune sau daca aveti amandoi microfon si vorbiti la el nu stiu ce sa zic. Daca el e la el acasa si tu la tine,iar tie ti se aude vocea si lui nu este este din setarile tale de la audio,astea se pot remedia.
Daca nu i se aude vocea, nici lui, nici tie iti propun sa iti descarci Realtek HD Audio Manger unde poti selecta microfon, casti, etc.

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru Robyboss62):

Bun deci...Eu filmez si il aud pe el, dar pe video nu se aude vocea lui, doar a mea.

| dariusprofxg a răspuns:

Are cine va un server fain si roman pe 1.5.2