| Andumin a întrebat:

Salut fundita am downald si eu metin2 united. si l-am inst dar am intrat in el la lasat sa se incarce o oara si sa incarcat un sfer. si am iesit si am intart iar si mia sa luat totul dar cand intru la ch imi arata (...)! Poate nu l-am downloadat pe carte trebuiea dati-mi un sait sau ceva sa imi meraga ca vreau sa ma jco plizzZ!

3 răspunsuri:
| MuzicXqZ a răspuns:

Ai lasat pack-ul sa ia tote fisierele?

| Andumin explică (pentru MuzicXqZ):

Sa-mi dai si mei id tau sa vb k! Uite la inceput l-am luat si am intart in el si am stat cam o ora si nu sa luat.se luase un sfert dabia si am iesit din el si am intrat din nou si a mers si dupa aia am dat strat game si nu imi arata acolo la ch1 imi arata! Si apropo daca e sa mi lasi si mie situl ca paate nu l-am luat pe care trebuiea plizz ...si la mine la iconita scrie Metin2United Us e bine? ma rog sepr sa o rezolv ast raspunsurilebig grinMersi

| MuzicXqZ a răspuns (pentru Andumin):

Valentin_adrian_98