| flavix99 a întrebat:

am un telefon Samsung Wave 525. De 2 saptamani nu am mai intrat pe Samsung Apps. Acum cand vreau sa intru imi spune:Actualizare disponibila? eu dau "ok" iar dupa aceea arata ca si cand ar vrea sa se incarce dar nu se incarc si l-am lasat 2 ore dar nu s-a incarcat. va rog sa ma ajutati

Ofer funda pentru cel mai bun raspuns. happy
scuze de categorie nu stiu unde sa pun intrebarea happy

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Inchide telefonul si repornestel, apoi nu intra in nimic numa in Samsung apps si lasa-l cat vrea (maxim 1 ora)

3 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Pai asigurate ca ai conecxiune la internet si daca nu nu mai da pe ok lasa asa ca nai nevoie de update

| flavix99 explică (pentru MYK3):

Conexiune am sunt Wi-Fi aproape tot timpul. nu ma lasa sa fac altceva daca nu dau "ok"

| flavix99 explică (pentru MYK3):

Ok mersi happy cred ca merge

| MYK3 a răspuns (pentru flavix99):

Inchide telefonul si repornestel, apoi nu intra in nimic numa in Samsung apps si lasa-l cat vrea (maxim 1 ora)