| Lorena124 a întrebat:

Hei acum stardoll are niște modificări, nu mai e la fel cum era. Și acum când vreau să mă loghez, sus apare Nume de utilizator și parola, dar înainte apărea sus și Facebook. Eu mă logam așa, cu ajutorul Facebook-ului. Și am dat la *ți-ai uitat parola?* și îmi spune să scriu numele utilizatorului și e-mailul, le-am scris și a spus că un mesaj a fost trimis la adresa ta de e-mail. Nu-mi apare nimic. Mă puteți ajuta? Sunt la un nivel destul de mare și nu vreau rămân. Dau fundă.

2 răspunsuri:
| GABRIELABODALE a răspuns:

Da fiindca si eu ma joc, apropo ma numesc gabrielabod, o intrebare iti sti parola nu mi-o zii, dar numele de utilizator?

| Lorena124 explică (pentru GABRIELABODALE):

Parola nu o mai tin minte, dar numele de utilizator normal că-l țin minte happy