| dggfsdfg a întrebat:

Ieri mi-am instalat 4 Story si nu imi mergea pentru ca imi aparea o eroare. Dar in fine mi-au trimis cei de la GameForge un program pe nume HSCleaner dar nu mi-au spus cum sa-l folosesc.Cand il deschid imi apare o fereastra windows in care imi spune sa dau enter si dupa accea mi se inchide.Si jocul tot nu merge. Funda pentru cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| CrytekEngine6 a răspuns:

HSCleaner inseamna HACK SHIELD CLEANER, Reinstaleaza Jocul! Te-au detectat cu cod!(posibil), reinstaleazal si vezi daca merge.