| RecycleBin a întrebat:

Bunasad. am o problema si nu stiu ce sa fac.In luna septembrie sora mea a primit de ziua ei un joc sims.deci era din magazin, impachetat.era in regula. a mers pana la sfarsitul lunii trebute inceputul lui noiembrie. dupa ce deschideam jocul mergea pana ce aparea ca se incarca.de fapt nu se incarca, ci statea.prima oara am scos cd-ul, l-am pus iar si a mers dar in loc de iarba era negru si alte chestii. Ceea ce e bine a fost ca a mers.De o saptamana, nu merge deloc.Deci il deschid si merge pana la incare.de acolo daca dau un clic apare o fereastra de eroare si scrie asa:The application has crashed.the application will now terminate. ce inseama? de fapt mai bine spus ce trebuie sa fac? totusi a costat niste bani cd-ul si nu prea e fain ca s-a stricat.ca nu i-am facut nimic. tin sa spun ca am windows 7; si este posibil sa se fi stricat ceva daca am reinstalat windows-ul? va rog ajutati-maa! dau o fundita mare celui care ma ajuta si si merge!happy

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Du CD inaoi, si spune-le ca e defect.
ori iti vor da banii inapoi, ori iti vor da alt CD.
daca nu vor face nimic, poti face plangere la protectia consumatorului