| andrey2588 a întrebat:

Ieri mi-am instalat windows 7 si nu prea stiu ce are? am incercat metin2fun pe el si-mi apare o fereastra in care trebuie sa aleg ceva de internet sau sa aleg un program sa mearga. Inainte avem xp si imi mergea dar nu stiu ce programe aveam in el. Cine imi poate spune ce programe am nevoie ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Pai incerca sa il deschizi de unde il ai instalat. daca nu merge trebuie sa il reinstalezi.
bafat/funda?

| andrey2588 explică (pentru condreavaly):

Scuze ca team tinut asa mult dar m-am chinuit cu windows dar am reusit. mersi

1 răspuns: