| MaxyMaX a întrebat:

Salut,ieri pc-ul mergea perfect normal iar azi s-a tot blocat in afara de google si de yahoo nu mai puteam sa fac nimic, se blocheaza mai ales in jocuri ca sunt 2d sau 3d, am reinstalat windows si tot se blocheaza.stie cineva de la ce poate fi? am incercat tot ce am gasit pe net.
solutii?
ofer funda

3 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Poate e de la placa video, incerca sa o fixezi mai bine de placa de baza

| ThePain a răspuns:

Ai un virus ca lumea, incerca sa reinstalezi windows xp, la windows 7 nu se sterge tot din PC, si pot ramane virusi.

| MaxyMaX explică:

Am incercat cu windows xp.
alte solutii?