| FloryDo a întrebat:

Am o problema. Pe scurt: mi se blocheaza minecraftul la cateva secunde dupa ce ma loghez pe un server.

Am cautat orice pe Google. Am gasit diferite solutii precum: alocare de mai multi rami cu ajutorul unui bat. file, set priority high pentru Java, reinstalare Java-32bit.
Le-am incercat (de foarte multe ori). Nimic nu merge. Tin sa mentionez ca totul mergea perfect inainte sa imi reinstalez windows-ul. Dupa ce mi l-am reinstalat, minecraftul se blocheaza. Impreuna cu el se blocheaza intreg PC-ul. Singurul lucru pe care pot sa il fac e sa ii dau restart.

Asa arata PC-ul meu:

procesor: AMD 1, 6 Ghz
placa video: Radeon 1Gb
RAM: 2GB
sistem operare: windows xp

1 răspuns:
| AmXjKr a răspuns:

Add florin.caroli2013 si poate o sa iti gasesc eu o solutiehappy