| LexaTheBunnyHero a întrebat:

hei sunt noua pe acest site si sunt cam noob cand vine vorba de calculatoare, deci daca ati putea sa imi explicati cat mai detaliat v-as fi foarte recunoscatoare.Am o problema cu sunetul, acum cateva luni am reinstalat Windows-ul si totul mergea perfect normal, dar dupa cateva zile sunetul s-a oprit din senin si de atunci am tot cautat pe diverse forum-uri solutii, am si incercat sa reinstalez hardware-ul... dar tot nu merge.Nu am nici cea mai vaga idee ce s-a intamplat.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Dami add pe itsoft_2011 si te ajut eu cu cea mai mare placere

| tiberiupi a răspuns:

Da mi add pe mess: tiberiupi si explica mi ce ai facut. poate reusesc sa te ajut.

| BogdanAiud a răspuns:

Ultima solutie ar fi sa reinstalezi windowsul, uite cum : http://www.videotutorial.ro/? p=425