| denisTiky a întrebat:

Salut, ieri seara ma jucam gta online. Intrase ceva hacker cred care ma tot urmarea cu masina. M-am oprit, am vorbit putin cu el iar la un moment dat s-a coborat din masina si a facut el ceva si dintr-o data cadeau niste pungi pe jos (ca si de cumparaturi) care sclipeau. Cand colectam acele pungi primeam cate 2500$. Am colectat atatea pungi pana cand am ajuns sa fac 500.000$ dupa care am mai pus niste bani pe care ii aveam eu si mi-am cumparat ceva de ei ca imi era frica sa nu mi-i ia inapoi cei de la rockstar sau cineva ce se ocupa de hackeri, nu stiu...

Acum, intrebarea mea este urmatoarea: pot primi ban pe gta online fiindca am luat banii de la acel hacker? Eu nu am folosit hackuri niciodata pe gta online si mi-e tare frica sa nu patesc ceva... ce mi se poate intampla? Nu li s-ar parea suspect ca am facut dintr-o data atatia bani?

Funda!

3 răspunsuri:
| AdriaNNN0722 a răspuns:

Si eu am pățit la fel. Daca păstrezi banii ii iau cei de la rockstar dar daca ii cheltui nu patesti nimic. Eu i-am cheltuit si nu am pățit nimic. Mi-am luat iaht de banii dropati laughing

| denisTiky explică (pentru AdriaNNN0722):

Si eu mi-am luat fix atunci Maze West Bank si am mai ramas cu inca 300k, crezi ca banii cu care am ramas o sa mi ia?

| AdriaNNN0722 a răspuns (pentru denisTiky):

Probabil nu se lacomesc ei pentru 300k laughing