| RaduHaywaZ a întrebat:

Salut, îmi dă și mie cineva fila apk(de instalare la GTA 6 pe telefon in mediafire că îmi cere să fac o verificare și nu îmi merge și m-am gândit poate vouă va merge, va dau și siteul www.gta6mobile.app.com.Sa nu credeți că sunt nebun că am văzut un tip pe internet care a făcut-o și ii mergea ba chiar a arătat și gameplayul deci inca o data va mai rog daca va merge sa faceți verificarea și sa îmi trimiteti fișierul apk in mediafire.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Oau si tu crezi ca daca unul pune un video trucat e adevarat? laughing) si eu iti pot da link pentru orice joc daca imi dai un cod de 50 de lei pentru paysafelaughing Nu, nu imi bat joc. Dar nu exista GTA6 pentru mobil. Asa ca nu face verificari de gen ca dai bani degeaba.