| bloodmarri a întrebat:

Imi pare rau pentru categorie dar nu-s nu am gasit o categorie protivita big grin
Deci ieri a fost ziua mea siam primit o tableta gemini 7 inch si azi ma jucam pe ea si mi s-a inchis si cand o bag la incarcat acum nu mi se deschid si narata ca se incarca mi se deschide imi arata semnu android si alea de la inceput si dupa se restarteaza din nou ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| adybutterfly a răspuns:

Posibil incarcatorul sau mufa de incarcare sa fie defect/a, sau poate nu arata ca incarca, conecteaza incarcatorul si laso asa cateva ore, poate nu are suficienta tensiune sa indice incarcarea!

| bloodmarri explică (pentru adybutterfly):

ASA AM FACut si a mers nu era defecta dar am consumato de tot si numai avea energie nici pentru a arata laughing

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fuga cu ea la garantie!

| Planta55 a răspuns:

Posibil incarcatorul sau mufa de incarcare sa fie defecta