| SunHee a întrebat:

.Am o tableta Arnova 8g2 si ieri dupa ce am stat cam toata ziua cu ea s-a blocat si asa ca am inchis-o, dar cand am vrut sa o deschid din nou nu s-a mai aprins si am tinut-o la incarcat pana dimineata dar tot nu se deschide... Ce sa fac ca sa o deschid? TT.TT

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum sa restaurezi un smartphone sau o tableta care nu mai porneste? Intri in recovery si dai wipe data/ factory reset.
http://playtech.ro/......-porneste/

| Dak_Yonut_1994 a răspuns:

Buna am o problema cu tableta a stat LA incarcat can to at a noaptea si acum nu de mail aprinde ......va Multumesc anticipat