| arianamirica a întrebat:

Buna dimineata, TPU!
Am o mica problema!
Am incercat sa bag tableta la incarcat si imi arata acea baterie care se incarca. Apoi am vrut sa o deschid, pentru a umbla pe ea si a inceput sa bazaie si pe ecran au aparut niste linii care se miscau.
Am incercat sa apas cu ceva ascutit pe butonul "Reset", dar bazaitul doar se oprea si nu se mai auzea, tableta tot nu se mai deschide...
Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| maria14142 a răspuns:

Sa o duci la reparat

| Dascalu_Lili_1983 a răspuns:

Asta inseamna ca ti s-a stricat incarcatorul, crede-ma asa am patit si eu trebuie sa il schimbi.