| Nagy_Codrin_1999 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva jocuri gen roleplay pe care le pot juca cu volanul trust gxt288?
Componente laptop: procesor Intel i5 520m, 4 gb ram, Intel hd graphics, hdd 250 gb

2 răspunsuri:
| ArchWord a răspuns:

Roleplay? Volan? Ai incurcat modurile de joc. Nu cred ca gasesti RPG-uri pe care sa le joci cu volanul... Roleplay inseamna sa joci un rol, sa fii cineva. Sa inteleg ca vrei sa virezi pe cineva la stanga sau dreapta?

| Nagy_Codrin_1999 explică (pentru ArchWord):

Ma refer la jocuri gen city car driving sa conduc prin oras fara sa trebuiasca sa fac misiuni