| DemonickGirL01 a întrebat:

Imi puteti spune cum imi fac propriul meu Metin? Adica sa il creez chiar eu big grin.

1 răspuns:
| NacRonDX a răspuns:

Daca esti incepatoare si scuza-ma sigur esti trebuie sa inveti prima data sa folosesti virtual pc sau virtual box pentru server, xampp pentru site, hamachi tot pentru server deoarece fara hamachi e mult mai greu si de multe ori te costa bani.

Sper ca team ajuta.

P.S. Am uitat sa zic de Navicat pentru baza de date adica accounturi caractere toate itemele etc si de FileZila pentru implementarea mapelor noi si anumiterol plugins.