| twinkleXD a întrebat:

Imi puteti spune de ce Mondial Mt2 este inchis? Daca nu, de ce mie si prietenilor mei ne apar ch-urile "..." ( suntem jucatori cu exp, am mai jucat pe acest server si mergea).E vreo mentenanta? Daca da, cat dureaza? Funda cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| M4a1D3aD a răspuns:

Host neplatit timp in care este inchis:2-3 luni daca dureaza mai mult au probleme cu serverul. Funda?

| twinkleXD explică (pentru M4a1D3aD):

Auzi si se mai deschide? Daca da, cand anume ar trebui sa se deschida?

| M4a1D3aD a răspuns (pentru twinkleXD):

E in raspuns 2-3 luni dureaza acum nu stiu ziua si am uitat ce luna a fost off daca nu se redeschide au problemee mari cu hostu si cu serveru

7 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Mondial mt2 are probleme cu hostu nu lau mai platit. cica ar trebui sa fie inchis vreo 2-3 luni

| M4a1D3aD a răspuns:

Auzi joci cs da-mi un mesaj daca da ok?

| twinkleXD explică (pentru M4a1D3aD):

Da,joc o groaza de moduri. De ce?

| M4a1D3aD a răspuns (pentru twinkleXD):

Am o problema si cred ca ti s-a intamplat. Eu am mai jucat CS si mergea perefct acum m-am apucat iar dar intru pe server si cand ma misc merge greu iar lag am 17-20 pe server si 20-25 pe calculator cum rezolv?

| Andrei4178 a răspuns:

Man, Mt2 Mondial Nation? Daca e nation cred a am sti sunt DiAbOlik warul de 147 happy