| teo77 a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie daca pc-ul asta este bun pt. gaming? http://www.emag.ro/......DG5CBMBBM/

ADICA sa mearga jocurile cu grafica mare ca far cry 4, gta 5, dayz standalone fara lagg

Răspuns Câştigător
| alexandruseici a răspuns:

Da, iti merg perfect acele jocuri dar daca vrei mai multe detali intra pe site-ul Canyourunit.com

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nici un joc nu va trage pe pc-ul asta tampit si stricat, e alegerea ta cumpara-l, bafta, nu te lua dupa placa ca are 4gb, procesorul e foarte slab.

| CLAUSOFART a răspuns:

Salutare.Ruleaza fara probleme jocurile alea. Am si eu asa ceva.