| teo77 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine?
vreau sa cumpar un pc bun pentru gaming dar nu stiu de unde sa incep.
care este diferenta dintre placile video nividia GT sau GTX
care e mai buna pentru gaming.

eu as vrea sa cumpa pc asta dar nu stiu daca e bun http://www.emag.ro/......DG5CBMBBM/

Si am pus intrebarea la Dragoste si Sex deoarece nimeni nu raspunde daca pun la altele.

3 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Ce buget ai?

| teo77 explică (pentru rgx):

Cam vreo 25 de milioane

| Hazzard a răspuns:

Iti recomand sa nu iti cumperi calculatoare gata facute. Intra pe forumul celor de la pcgargage.ro si o sa te ajute persoane care se pricep cu un wishlist pentru un calculator facut pe componente sa se incadreze in bugetul tau si care se poate asambla fie la ei fie le asamblezi tu.