| Dari_Darius_1998 a întrebat:

Unitatea asta ii buna pentru Gaming?

http://www.emag.ro/......D8MG1MBBM/

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Unitatea aceasta este doar comercial pentru gaming; real nici vorbă. Placa video nu e de gaming, ol care se adaugă faptul că nu se cunosc producătorii hard-ului și sursei de alimentare.Asta e o chestie specifică pre asamblatelor unde în 99% din cazuri deși vânzătorii susțin ca sunt stații de jocuri, acestea vin cu piese office sau mai grav piese de low- end care dacă sunt exploatate neconform se vor defecta prematur.De banii ăștia îți poți face chiar tu o configurație desktop din piese.Sunt magazine care le asamblează gratuit, și măcar ști 100% că ai un pc gamimg.Succes

| Dari_Darius_1998 explică (pentru DeyCj):

Dar de unitatea asta ce părere ai?
http://www.mediagalaxy.ro/......5-free-dos

| DeyCj a răspuns (pentru Dari_Darius_1998):

Cam idem.La fel ca și la primul sistem nu se specifică sursa de alimentare și producătorii hard-ului și ai ramilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. iti iei teapa vietii cu placa aia video de 200 de lei.