| SorinELoo7 a întrebat:

Imi spune-ti si mie un ghid pentru metin2 despre ce anume trebuie sa omori intr-un anumit interval de level si in ce zone?(incepand de la level 1 pana la level 100) fara misiuni.

Răspuns Câştigător
| Mus1k a răspuns:

Samanul pe Dragon este cel mai bun caracter, dar asta de la level 80 in sus,Warrul este cel mai bun la crescut si dueluri, si sura magie neagra,care eu personal il urasc, mai ales la duel, ca ataca flacara aia singur (e unfair)

5 răspunsuri:
| SorinELoo7 explică:

Metin 3 stiti cand va fi lasat sau daca va aparea?

| ZxErf a răspuns:

1-3 Câini
3-5 Lupi Albaştri/Alpha
5-8 Mistreţi normali/mistreţi roşii
8-11 Urşi/Lupi gri
11-18 Amazoane
18-27 Sălbatici(infanterişti sălbatici, soldaţi devotaţi…)
27-35 Orci elitte/păianjeni deşert/Arhani (iti pica RIB)
35-45 Orci Negri( BOO)
45-55 v1 sau daca nu rezisti in V1, du-te la BOO dar cresti mai greu
55-75 v2
75-85 v3
85-99 v4

| SorinELoo7 explică (pentru ZxErf):

Multumesc de ajutor. happy Bafta in continuare la mai multe raspunsuri utile.

| SorinELoo7 explică (pentru ZxErf):

Apropo dar caracter ar fi mai bun? Ca le-am incercat pe toate dar nu stiu pe care sa-l aleg...

| ZxErf a răspuns (pentru SorinELoo7):

Warrior, Mental e bun pentru crescutwinking

| Mus1k a răspuns (pentru SorinELoo7):

Samanul pe Dragon este cel mai bun caracter, dar asta de la level 80 in sus,Warrul este cel mai bun la crescut si dueluri, si sura magie neagra,care eu personal il urasc, mai ales la duel, ca ataca flacara aia singur (e unfair)