| mafiot1 a întrebat:

Salut.In cate fps-uri merg cu toate setarile pe Very Low jocurile:Far Cry 5, Assassin's Creed® Odyssey, RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2, The Crew 2, Metro Exodus,NieR:Automata, Battlefield V
pe Sistemul PC Garage Viking si pe Sistemul Viking AMD Edition.Care este diferenta in jocurile sus mentionate pe cele doua sisteme?

2 răspunsuri:
| ASDW4LIFE a răspuns:

Ar trebuii sa mearga dar am vazut ca are i3 si te va incurca deoarece Far Cry 5 si BF V au minim i5 dar uitate sa vezi daca poate fi scos i3 si sa pui i5/7/9.

| ASDW4LIFE a răspuns (pentru ASDW4LIFE):

Am uitat sa spun FPS dar daca ai macar un i5 nu vei avea probleme. In mod normal pe High deoarece eu am vazut ca are GTX 1050 TI orice joc decent optimizat va avea 60 FPS.